Atıf Bey Mah. 12 Sok. No:1 D:105 Gaziemir/izmir
8:00 - 19:00
Pzt. - Cts.
Online 24/7

Kapsamlı Bayi Yönetimi

Etkili bir saha yönetiminin en büyük yardımcılarından biri etkili bir bayi koordinasyonudur. Gustoloji ile bayileriniz ve pazarlama ekibinizi kolayca ve detaylı bir şekilde yönetebilirsiniz. Gustoloji Bayi Yönetimi modülüyle bayi - alt bayi yapınızı kolayca oluşturabilir, bayilerinizi kendilerine alt bayi ve kullanıcı eklemesi için yetkilendirebilirsiniz. Gustoloji Bayi Yönetimi'nin öne çıkan özelliklerini ise şöyle sıralayabiliriz:

  • Bayi Hiyerarşisi: Gustoloji Bayi Yönetimi'nde tüm bayileriniz ve onların alt bayileri hiyerarşik olarak konumlanır. Dilerseniz bayilerinizi sadece kendileriyle direkt ilişkili olan bayileri ve kullanıcıları görebilecekleri şekilde yetkilendirebilirsiniz. 
  • Bayi Primlendirme: Gustoloji'de kapsamlı formüllerle bayilerinize hak edişler tanımlayabilirsiniz. Farklı satış koşulları için farklı oranlar belirleyebilirsiniz. Hiyerarşik düzende oranlarla en alt bayinin satışından aradaki bayilere yansıyacak komisyonlara dek tüm basamakların hak edişlerini kontrol edebilirsiniz.
  • Bayi Siparişleri: Gustoloji'de bayilerinizin girdiği tüm siparişler onay sürecinden geçer. Ayrıca siparişi henüz kapatılmamış bir müşteriye başka bir bayinizin girmesini kısıtlamak gibi seçeneklere sahip olursunuz. Bayi Yönetimi sayesinde siparişler üzerinde tam bir hakimiyet kurarsınız.
  • Performans Raporları: Bayilerinizin ve pazarlama ekibinizin tüm aksiyonları detaylı raporlar halinde size sunulur. Ürün, müşteri ve lokasyon bazlı, dönemsel raporlarla bayilerinizin performansını ölçebilirsiniz.

 

Bayi Yönetimi'ne dair aradığınız her şey Gustoloji'de,

                                                              Gustoloji dilediğiniz her yerde!

Diğer Programlarımız

35Program ile

Geniş ürün yelpazesi

tüm süreçlerinize çözüm üretmekteyiz
1000 +
Müşteri
10 +
Modül
Modül
Kurulum Ücreti
7/24
Destek

Deneyimli teknik personelimizle

İletişim kurarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz.