Atıf Bey Mah. 12 Sok. No:1 D:105 Gaziemir/izmir
8:00 - 19:00
Pzt. - Cts.
Online 24/7

Kolay Saha Yönetimi

Gustoloji'nin birçok yeteneğinden biri de size kapsamlı bir saha kontrol imkânı sunmasıdır. Oluşturduğunuz bayi ağı ve saha satış ekibinizin sahadaki tüm eylemlerini takip edebilir, bildirimlerle gelişmelerden haberdar olabilir, müşteri ilişkilerinde ekibinize yönlendirmeler yapabilirsiniz. Gustoloji'nin Saha Yönetimi'ne yönelik bazı özelliklerine değinmek gerekirse;

  • Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM): Bayileriniz ve pazarlama ekibiniz, sahada yaptıkları görüşmeleri Gustoloji'ye girerek bir temas arşivi oluştururlar. Telefon görüşmelerinden yerinde ziyaretlere, kurulan her teması takip edebilirsiniz. Kullanıcının girdiği notlarla, satış sürecinin seyrini izleyebilir ve müşteri taleplerini doğru olarak analiz edebilirsiniz. Müşteri ile ileriye dönük eylemler planlandığında Gustoloji ilgili eylemin zamanı geldiğinde sizi ve kullanıcınızı uyarır. 
  • Sipariş Yönetimi: Bayi ve pazarlama ekibinizin aldığı siparişler Gustoloji'de daima elinizin altındadır. Söz konusu ürünlerin teslimi, siparişin geçerlilik tarihi, satışa dönüş oranı gibi tüm bilgilere birkaç başlıkla ulaşabilirsiniz.
  • Satış Yönetimi: Satışa dönüşen tüm siparişleri kullanıcı ve müşteri odaklı olarak takip edebilirsiniz. Satış rakamlarına dayalı dönemsel performans grafikleri alabilirsiniz.
  • Sevkiyat Yönetimi: Siparişlerden oluşan sevkiyatlarınızı yönetebilir, root planı oluşturabilirsiniz.

 

Saha Yönetimi'nde aradığınız her şey Gustoloji'de,

                                                          Gustoloji istediğiniz her yerde!

Diğer Programlarımız

35Program ile

Geniş ürün yelpazesi

tüm süreçlerinize çözüm üretmekteyiz
1000 +
Müşteri
10 +
Modül
Modül
Kurulum Ücreti
7/24
Destek

Deneyimli teknik personelimizle

İletişim kurarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz.